ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
FUARLARDAN KARELER
Tüm Fuarlar    
 
KURUMSAL - CTM OTOMOTİV / ENGELLİ LİFT SİSTEMLERİ


  Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok sıkıntısı olan yaklaşık nüfusun %12,5 (9 milyon) engelli vatandaşın yıllardır beklediği düzenlemeler hayata geçti. Özürlülerin hayat kalitesini hedefleyen ‘’Özürlüler Kanun Tasarı’' ile devletimiz gereken önemi göstermiştir.

  Bu doğrultuda firmamız tarafından dizayn edilen engelli taşıma araçları halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir. Dizayn edilen engelli taşıma araçları il ve ilçe sınırları içinde ikamet eden tüm engelli vatandaşlarımıza şehir içinde ulaşım imkânları sağlayacak ve sağlık hizmeti veren birimlere diledikleri zaman ulaşmalarına imkân tanıyacaktır.

  Türkiye’deki ‘’Engelli Oto Lift’’ imalatında bulunan tek firma olarak, ihtiyaçlara yönelik talepler üzerinde de çalışmalar geliştirmekteyiz.

  Van Belediyesine Karoseri ve Tekerlekli Sandalye Lift montajını yaptığımız BMC BELDE marka asansörlü engelli araç masası, yatağı ve 6 engelli vatandaşımızla 24 refakatçi ( yolcu ) taşıma kapasitesi ile engelli vatandaşlarımıza rahat ve kolay ulaşım imkânı sağlamıştır.

  Ayrıca firmamızca Otobüs haricinde, Pegeuot Partner, Fiat Dablo, Ford Transit Connect, Hyundai Starex, Volkswagen, Transporter, Ford Transit, Mercedes Sprinter, Isuzu Midibüs, Iveco Midibüs ihtiyaç olunduğunda farklı markalara olmak üzere birçok marka araca da Tekerlekli Sandalye Lift montajı yapılmaktadır.

  Bu doğrultuda kurumunuz tarafından kanunun incelenerek, firmamız ile irtibat kurmanızı ümit eder ve çalışmalarınızda başarılar dileriz.

İHTİYACINIZI BİLDİRİN ENGELİNİZİ BİRLİKTE AŞALIM.

  Saygılarımızla,


  CTM Otomotiv Ltd. Şti.
  Genel Müdür
  Mümin HASANOĞLU
 
 
 
Adres :  Ankara Yolu Üzeri 7 Km. Yiğitler Mh. OTOSANSİT 11.Blok No:69-71-73 Yıldırım / BURSA/ TÜRKİYE
Telefon :  0224 342 21 79
Faks :  0224 342 21 78
E-Posta :  ctm@ctmotomotiv.com.tr