ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
FUARLARDAN KARELER
Tüm Fuarlar    
 
OSB Bilecik Belediyesi’ne otomatik engelli taşıma minibüsü hediye etti

OSB Bilecik Belediyesi’ne otomatik engelli taşıma minibüsü hediye etti.

    Bilecik 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) tarafından alınan özel donanımlı minibüs, Bilecik Belediyesi'ne hibe edildi.Hayırlı bir bağış olan ve OSB yönetiminin takdir edildiği bağış, engelli vatandaşların hizmetine sunulacak.
   
    Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, OSB'de düzenlenen törende, engelliler için hayata geçirdikleri sistemin, belediyenin ''Engelsiz Ulaşım'' projesinin ilk aşaması olduğunu belirterek, projeyi sanayicilerle işbirliği içinde gerçekleştirdiklerini kaydetti.

   
   Engelli vatandaşların ihtiyaç duydukları anda ''Engelsiz ulaşım'' hattını aramaları halinde minibüsle istedikleri yere gidebileceklerini ifade eden Yağcı, şöyle konuştu:
''Proje sayesinde, tekerlekli sandalye kullandığı için sosyal hayata yeterli oranda katılamayan vatandaşlarımız, kendilerini daha mutlu ve huzurlu hissedecek. Bu projede ilk aracımızı 1. OSB'den aldık. İhtiyaç oldukça belediyemiz bu filoya yeni araçlar dahil edecek ve buna göre bir yapı oluşturulacak. Toplumdaki diğer engelliler için de yeni çalışmalar yapıyoruz.

   Belediyemizde bu yıl kaldırım taşları projesiyle de, özellikle görme engelli vatandaşlarımız için özel parke uygulamasına geçilecek. Işıklandırma sistemlerinde yine görme engelliler için sesli uyarı sistemi dahil edilecek.

" Bu yıl engellilerin kentteki yaşam standartlarını artırmayı amaçlıyoruz.''

  1.OSB Başkanı Mehmet Arslan kendilerine belediye Başkanı tarafından gelen teklifi yönetim kuruluna sunduklarında,  tüm üyelerin hiç tereddüt etmeden kabul ettiğini söyledi.OSB olarak bir ilki başlattıklarını ve devamının da zaman içerisinde gelebileceğini belirten Arslan, kendilerinin engelli vatandaşlara araç hibe ettiklerini bundan sonra-sında ise kullanımının sağlanmasının belediyenin görevi olduğu belirtti.

   Belediye Başkanı Selim Yağcı, engelli vatandaşlar için özel hat açılacağını ve buranın aranması durumunda engelli vatandaşların ulaşımının sağlanacağını aktardı.
 
    Engelli öğrencilerin okul servislerinin dahi yapılabileceğini belirten Yağcı, engelli vatandaşlarımız, kuracağımız bu hattı arayacaklar, gidecekleri yerleri söyleyecekler ve görevli arkadaşlarımız kendilerini evlerinden alacak, gidecekleri yere götürecek ve işleri bitince yeniden evlerine geri götürecekler dedi.
 
   Konuşmanın ardından 1. OSB Başkanı Mehmet Arslan, OSB 2. Başkanı ve BİSİAD Başkanı Yusuf Subaşı, yönetim kurulu üyesi Levent Özdağ ve Sayman Mustafa Ünal'ın da hazır bulunduğu törende, OSB Başkanı Mehmet Arslan, minibüsün anahtarını Belediye Başkanı Selim  Yağcı'ya teslim etti
 
 
DİĞER DUYURULAR
CTM OTOMOTİV'den BURSA NİLÜFER Belediyesi "Bizim Ev" Projesine Engelli Minibüsü....
TEŞHİR KARAVANI İle Kalitedeki Şeffaflığımızla Satışlarımız Devam Etmektedir...
CTM OTOMOTİV'den DENİZLİ Belediyesi için Engellilere Özel Otobüs...
CTM OTOMOTİV'den MANİSA Salihli Belediyesinden Engelli Vatandaşlara Özel Araç
CTM OTOMOTİV'den KIRIKKALE Yüksek İhtisas Hastanesine Engelli Taşıma Aracı
CTM OTOMOTİV'den BOZÜYÜK Belediyesine Engelli Asansörlü Otobüs
Şekerler Turizm Engelli Yolcu Taşıma Hizmetleri
" Engeliniz Engelimizdir " sloganı ile yola çıkan Niobel Travel...
İşletme Müdürümüz Sn. Celil HASANOĞLU seminerde konuyla ilgili tecrübelerini paylaştı
Bulatköy iş adamı yıllar sonra memleketinde iş yapmak istiyor...
Mobil Yaşlı Bakım Aracı Havranda
Genel Müdürümüz Mümin HASANOĞLU'nun Sektörel Haber Merkezi ile yapmış olduğu röportaj
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Belediyesi Engelli Taşıma Aracı'nı basına tanıttı.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Engelleri Kaldırıyor...
 
 
 
Adres :  Ankara Yolu Üzeri 7 Km. Yiğitler Mh. OTOSANSİT 11.Blok No:69-71-73 Yıldırım / BURSA/ TÜRKİYE
Telefon :  0224 342 21 79
Faks :  0224 342 21 78
E-Posta :  ctm@ctmotomotiv.com.tr