ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
FUARLARDAN KARELER
Tüm Fuarlar    
 
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Belediyesi Engelli Taşıma Aracı

        Belediye önünde gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu “Hepimiz bugün bir engelli adayıyız. Yarın kimse ne olacağını bilmiyor. Onun için yağışlı havalarda hastane ve benzeri ihtiyaçlarda şehrimizde ve ülkemizdeki toplu taşıma araçları ve taksiler engelli insanların bir yerden bir yere gidebilmesi için çok zorluklar yaşatıyor. Bizim aracımız ise Giresun'da bu sorunu ortadan kaldıracak. Aracımız artık engelli vatandaşlarımızın hizmetinde. Bu aracı engellilerimizin hizmetine bağışlayan 14 nolu Hastane Dolmuş Durağı Kooperatifi Başkanı Mehmet Çağlar Doğan'a tüm engelli dostlarımız adına şükranlarımı sunuyorum." dedi.


      Böyle bir hizmeti Giresun'a kazandırdıkları için büyük bir şeref ve mutluluk duyduklarını da ifade eden Aksu, "Bizler engelli kardeşlerimizi sadece Engelliler Haftası'nda hatırlamıyoruz. Biz sadece o gün onları dinlemek için değil, her zaman ve bugünlerde de onların yanında olabilmek, onları unutmamak için varız." şeklinde konuştu.

      Aksu sözlerini şöyle sürdürdü; "Bir müjde daha vermek isterim ki, Cemal Gürsel caddesi, Fevzi Paşa Caddesi, Gazi Caddesi ve Topal sokak bölgelerindeki yerlerde de kısa süre içinde de engellilerimizin rahatlıkla yol alabilecekleri bir kaldırım yapmayı planlıyoruz. Bizim yerel yönetimler olarak amacımız engel yaratmak değil, engelleri kaldırmaktır.”

   Aksu'dan sonra bir konuşmada Anadolu Engelliler Derneği Başkanı Nihat Yayla yaptı. Yayla konuşmasında “Bugün burada çok mutlu bir gün yaşıyoruz. Belediye başkanımıza, 14 nolu Hastane Dolmuş Durağı Kooperatifi Başkanı Çağlar beye en içten duygularla teşekkür ediyoruz. Yıllardır Giresun da engellilerimiz var. Dernekler sayesinde birçok ihtiyaçları giderilebiliyordu. Fakat bizlerin en büyük sıkıntısı ulaşım sorunuydu. Öyle büyük engelleri olan arkadaşlarımız var ki bir taksiye, bir araca ve bir ambulansa binmeleri büyük sıkıntı oluyordu. Bizde her zaman böyle bir aracın olmasını talep ediyorduk. Ve ne mutlu bir gün ki bugün bu beklentimiz gerçekleşti. Ben tekrardan Kerim başkanımıza ve kooperatif başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

       Daha sonra konuşan Giresun Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Aksen Sema Küçük ise, "Ben bugün burada bulunan, bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Bu çalışma Giresun açısından çok önemli bir değer. Bunu diğerlerinin de takip edeceğine eminim. Bizlerde sosyal hayatın içine girmek ve sosyalleşmek istiyoruz. Bu tür çalışmaları Giresun da başlatan sayın Belediye Başkanımız Kerim Aksu beye ve kooperatif başkanımıza teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu. 

        Konuşmaların ardından CTM OTOMOTİV tarafından yapılan Engelli Taşıma Aracı'nı basına tanıtan Başkan Aksu engelli katılımcılara aracın kullanımını uygulamalı olarak anlatmasının ardından tanıtım toplantısı son buldu.

Haberin devamını okumak için lütfen linki tıklayınız...

Haberin devamını okumak için lütfen linki tıklayınız...

Haberin devamını okumak için lütfen linki tıklayınız...

DİĞER DUYURULAR
CTM OTOMOTİV'den BURSA NİLÜFER Belediyesi "Bizim Ev" Projesine Engelli Minibüsü....
TEŞHİR KARAVANI İle Kalitedeki Şeffaflığımızla Satışlarımız Devam Etmektedir...
CTM OTOMOTİV'den DENİZLİ Belediyesi için Engellilere Özel Otobüs...
CTM OTOMOTİV'den MANİSA Salihli Belediyesinden Engelli Vatandaşlara Özel Araç
CTM OTOMOTİV'den KIRIKKALE Yüksek İhtisas Hastanesine Engelli Taşıma Aracı
CTM OTOMOTİV'den BOZÜYÜK Belediyesine Engelli Asansörlü Otobüs
Şekerler Turizm Engelli Yolcu Taşıma Hizmetleri
" Engeliniz Engelimizdir " sloganı ile yola çıkan Niobel Travel...
İşletme Müdürümüz Sn. Celil HASANOĞLU seminerde konuyla ilgili tecrübelerini paylaştı
Bulatköy iş adamı yıllar sonra memleketinde iş yapmak istiyor...
Mobil Yaşlı Bakım Aracı Havranda
Genel Müdürümüz Mümin HASANOĞLU'nun Sektörel Haber Merkezi ile yapmış olduğu röportaj
OSB Bilecik Belediyesi’ne otomatik engelli taşıma minibüsü hediye etti.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Engelleri Kaldırıyor...
 
 
 
Adres :  Ankara Yolu Üzeri 7 Km. Yiğitler Mh. OTOSANSİT 11.Blok No:69-71-73 Yıldırım / BURSA/ TÜRKİYE
Telefon :  0224 342 21 79
Faks :  0224 342 21 78
E-Posta :  ctm@ctmotomotiv.com.tr